ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У хмельницькому ЦНАПі надаватимуть ще більше послуг

Тепер там реєструватимуть право власності на нерухоме майно, видаватимуть довідку про наявність земельних угідь і не тільки
Depo.
16 липня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua
У хмельницькому ЦНАПі надаватимуть ще більше послуг
У хмельницькому ЦНАПі надаватимуть ще більше послуг

Депутати Хмельницької міськради значно розширили перелік послуг місцевого Центру надання адміністративних послуг рішенням 51 сесії міськради від 15 липня. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Перелік послуг ЦНАПУ розширили з 170 до 190. Відтак, там можна буде оформити та отримати паспорт громадянина України, реєструвати місце проживання особи, отримати довідки, витяги, скасувати записи та внести зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Все б нічого, якби не згадувати про те, що Центр заледве справлявся і з попередньою кулькістю послуг. Люди скаржаться на довжелезні черги, а чиновники кивають на нестачу фахівців та приміщень.

"Перелік послуг збільшується, у нас є проблема з приміщенням. Зараз розглядаємо можливість розширення", - коментує в.о. міського голови Костянтин Чернилевський.

Нагадаємо, ЦНАП Хмельницької міської ради (вул. Свободи, 16) надає послуги з питань: торгівлі, комунального майна, житлово-комунального господарства, транспорту та пасажирських перевезень, будівництва та земельних відносин, зовнішньої реклами, обліку та розподілу житлової площі, екології та благоустрою міста, опіки та піклування, культури та туризму, охорони здоров'я.

Більше про адміністративні послуги читайте на khm.depo.ua