Чи буде питна вода в селах Хмельниччини залежить від бажання місцевої влади

Уряд готовий навіть фінансово підтримати проекти щодо водогонів, як буде ініціатива на місцях
Depo.
26 вересня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
Чи буде питна вода в селах Хмельниччини залежить від бажання місцевої влади
Чи буде питна вода в селах Хмельниччини залежить від бажання місцевої влади

Децентралізація спрямувала кошти на соціально-побутову сферу в місцеві бюджети і на місцях влада вирішує проблему рятування криниць і забезпечення людей водою, відповів Володимир Гройсман Depo.Хмельницький на зустрічі з регіональними ЗМІ.

"Всі гроші на ці потреби - водозабезпечення, водовідведення, раніше жорстко були в центрі і щоб їх отимати територіям треба було докласти чимало зусиль, - каже прем'єр. - Програми типу "Питна вода" розкрадалися часом і на місцях. Відтак гроші толком не доходили і відповідно не було результату. "

Теперішню ситуацію Володимир Гройсман змальовує так: "Сьогодні центральних ресурсів немає - все на місцях. Якщо люди на Хмельниччині страждають від відсутності питної води, то в кожній тергромаді мають вирішувати цю проблемо окремо.

Місцеві програми уряд може підсилити екологічною складовою. А у Держфонді розвитку є кошти навіть ще цьогоріч." Загалом, за словами прем'єра, на різноманітні програми підтримки об' єднаних громад предбачено в Фонді 9 мільярдів гривень на 2017 рік.

Нагадаємо, сьогодні на зустрічі з регіональними ЗМІ прем'єр говорить  про бюджет, утримання доріг та "передає привіти" місцевим владцям.

Гройсман також відповів, коли на Хмельниччині зникне проблема з питною водою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт