Четверо чоловіків з Хмельниччини отримали статус бійця-добровольця АТО

В області посвідчення, яке надає статус бійця-добровольця АТО, отримали 29 захисників, що воювали на Сході

В облраді вричили посвідчення, яке надає статус бійця-добровольця АТО чотирьом учасникам АТО, що брали участь у захисті територіальної цілісності на Сході, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облради.

"Поки на державному рівні питання про надання статусу бійця-добровольця АТО не врегульоване, обласна рада прийняла таке рішення, аби на території регіону бійці добровольчих формувань відчували підтримку обласної влади, адже саме добровольці одними з перших стали на захист суверенітету нашої держави на початку антитерористичної операції," - зазначає заступник голови облради Валерій Лесков.

За весь час роботи спеціально створенної комісії посвідчення, яке надає статус бійця-добровольця АТО, отримали 29 учасників антитерористичної операції.

Дана комісія створена відповідним рішенням п'ятнадцятої сесії обласної ради з метою надання особам, які зареєстровані та проживають у Хмельницькій області і брали чи беруть у цей час участь у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не увійшли до складу ЗСУ, МВС, Нацгвардії та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, статусу бійців-добровольців антитерористичної операції у Хмельницькій області.

Нагадаємо, перше посвідчення, яке надає статус бійця-добровольця АТО, вручили на Хмельниччині на початку лютого цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #облрада