ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ізяславські рятувальники ходитимуть у чешському одязі

Подарунок ізяславські рятувальники отриали завдяки своєму земляку-волонтеру
Depo.
16 вересня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua
Ізяславські рятувальники ходитимуть у чешському одязі
Ізяславські рятувальники ходитимуть у чешському одязі

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Ізяславської РДА, рятувальники отримали подарунок від своїх чеських колег.

У рамках розвитку добросусідських відносин між чеськими та українськими рятувальниками, начальник пожежної частини чеського міста Лідице Томаш Рихтер подарував колегам із Ізяслава сім комплектів бойового одягу та спеціальне спорядження, що використовується у буденній роботі рятувальників.

Ця подія стала можливою за сприяння волонтера із міста Брно (Чехія) Сергія Дорошука.

"Майже 20 років ізяславчанин Сергій проживає та працює в сусідній країні, неодноразово бував у пожежних частинах Чехії та бачив умови праці, спорядження та техніку, на якій працюють закордонні рятувальники, - повідомили в прес-службі РДА. - Рік тому, під час візиту на батьківщину чоловік вирішив відвідати місцеву пожежну частину, де ознайомився з побутовими умовами рятувальників, пожежною технікою та спорядженням українських вогнеборців, чим був неабияк "здивований". Тому, вирішив допомогти запропонувавши ізяславським рятувальникам надіслати листа чеським колегам із проханням посприяти з одягом та спорядженням".

Із допомогою чехи не забарилися та найближчим часом відгукнулися, передавши подарунки волонтером.

Новий спецодяг вироблений за європейськими стандартами, витримує дію підвищених температур (від 185°С до 200°С), не руйнується під час контакту з гарячими твердими поверхнями та має високу механічну міцність. Це ж стосується й новеньких касок, термостійких чобіт, пожежних рукавиць-крагів.

Більше про міжнародну співпрацю та волонтерську підтримку - на khm.depo.ua