Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС

На території АЕС вправлялися рятувальники самої станції та Нетішина
Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС
Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС

На території Хмельницької АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовної пожежі, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Мета навчання - перевірка рівня готовності працівників підрозділів 3-го державного пожежно-рятувального загону, оперативних служб ВП "Хмельницької АЕС" та м. Нетішин щодо ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру, відпрацювання спільних дій рятувальників і оперативного персоналу об’єкта," – кажуть в прес-службі ДСНС області.

За легендою навчань, грозовий розряд спричинив вибух парів пального та руйнування верхньої частини покрівлі резервуару об’ємом 2000 м³ з подальшим займанням мазуту на площі 182 м².

Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС - фото 1

Рятувальники насамперед провели розвідку та створили оперативний штаб. Далі - отримали письмовий допуск та інструктаж від чергового персоналу. Після цього фахівці почали охолоджувати палаючий резервуар, а також сусідні резервуари. Одночасно готували пінну атаку. Під час гасіння застосовали повітряно-механічну піну за допомогою стаціонарних піногенераторів з використанням лафетного стволу на колінчастому підйомнику.

Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС - фото 2

Особливо ретельно організували евакуацію особового складу з місця небезпеки.

Унавчаннях взяли участь 30 осіб особового складу загону на 8 одиницях основної і спеціальної пожежної техніки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та