Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС

На території АЕС вправлялися рятувальники самої станції та Нетішина
Depo.
18 серпня 2016 19:28
ФОТО: depo.ua
Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС
Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС

На території Хмельницької АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовної пожежі, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Мета навчання - перевірка рівня готовності працівників підрозділів 3-го державного пожежно-рятувального загону, оперативних служб ВП "Хмельницької АЕС" та м. Нетішин щодо ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру, відпрацювання спільних дій рятувальників і оперативного персоналу об’єкта," – кажуть в прес-службі ДСНС області.

За легендою навчань, грозовий розряд спричинив вибух парів пального та руйнування верхньої частини покрівлі резервуару об’ємом 2000 м³ з подальшим займанням мазуту на площі 182 м².

Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС - фото 1

Рятувальники насамперед провели розвідку та створили оперативний штаб. Далі - отримали письмовий допуск та інструктаж від чергового персоналу. Після цього фахівці почали охолоджувати палаючий резервуар, а також сусідні резервуари. Одночасно готували пінну атаку. Під час гасіння застосовали повітряно-механічну піну за допомогою стаціонарних піногенераторів з використанням лафетного стволу на колінчастому підйомнику.

Чергову умовну пожежу ліквідували на ХАЕС - фото 2

Особливо ретельно організували евакуацію особового складу з місця небезпеки.

Унавчаннях взяли участь 30 осіб особового складу загону на 8 одиницях основної і спеціальної пожежної техніки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та