Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати

Вчилися вони у канадійський фахівців з розмінування саморобних пристроїв
Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати
Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати

На Хмельниччині канадські військові інструктори завершили черговий курс підготовки українських саперів за стандартами НАТО, повідомляє Depo.Хмельницький.

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам’янець-Подільському, урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс з виявлення, знешкодження саморобних вибухових пристроїв підвищеного рівня, який проводили канадські військові інструктори нової ротації.

Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати - фото 1

"Загалом сертифікати про закінчення курсу отримали 15 військовослужбовців Центру розмінування, які протягом півтора місяця переймали у канадських колег уміння та навички боротьби з cаморобними вибуховими пристроями за стандартами НАТО," – інформують в Міністерстві оборони України.

Командир канадського контингенту майор Девід Амундсен акцентував увагу на високому рівні вмотивованості українських військових у ході проведених навчань, а також вручив найкращому слухачу групи сержанту Дмитру Глібічуку пам’ятну медаль.

Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати - фото 2

Заступник же начальника Центру розмінування підполковник Микола Пянковський подякував іноземним колегам за їхній професійний підхід до процесу підготовки українських саперів, а також висловив сподівання, що військова співпраця між Україною та Канадою й надалі буде зміцнюватися та розвиватися.

Читайте також: Канадці підготували 70 спеціалістів за шість місяців роботи в Центрі Розмінування ЗСУ