Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати

Вчилися вони у канадійський фахівців з розмінування саморобних пристроїв
Depo.
28 серпня 2016 09:22
ФОТО: depo.ua
Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати
Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати

На Хмельниччині канадські військові інструктори завершили черговий курс підготовки українських саперів за стандартами НАТО, повідомляє Depo.Хмельницький.

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам’янець-Подільському, урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс з виявлення, знешкодження саморобних вибухових пристроїв підвищеного рівня, який проводили канадські військові інструктори нової ротації.

Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати - фото 1

"Загалом сертифікати про закінчення курсу отримали 15 військовослужбовців Центру розмінування, які протягом півтора місяця переймали у канадських колег уміння та навички боротьби з cаморобними вибуховими пристроями за стандартами НАТО," – інформують в Міністерстві оборони України.

Командир канадського контингенту майор Девід Амундсен акцентував увагу на високому рівні вмотивованості українських військових у ході проведених навчань, а також вручив найкращому слухачу групи сержанту Дмитру Глібічуку пам’ятну медаль.

Чергові військовослужбовці на Хмельниччині отримали НАТОвські сертифікати - фото 2

Заступник же начальника Центру розмінування підполковник Микола Пянковський подякував іноземним колегам за їхній професійний підхід до процесу підготовки українських саперів, а також висловив сподівання, що військова співпраця між Україною та Канадою й надалі буде зміцнюватися та розвиватися.

Читайте також: Канадці підготували 70 спеціалістів за шість місяців роботи в Центрі Розмінування ЗСУ