Через тотальне зубожіння українці перестали їсти м'ясо і пити "легальну" горілку

У звичний раціон тепер входять макарони, крупи і картопля
Depo.
3 жовтня 2016 23:21
ФОТО: depo.ua
Через тотальне зубожіння українці перестали їсти м
Через тотальне зубожіння українці перестали їсти м'ясо і пити "легальну" горілку

Українці все менше дозволяють собі купувати м'ясо, овочі та якісну горілку, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Агроньюз.

Найбільше 2016 року скоротився продаж соків, олії, м'яса і риби. Горілки теж п'ють менше, вино - так само, як і торік, а пива - більше. Про це повідомив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

"Асоціація постачальників проаналізувала продаж продуктів харчування в роздробі за перше півріччя 2015 і 2016 років. Висновок однозначний: їсти українці почали менше. Найбільше скоротилися в натуральному вимірі продаж соків - на 22% та олії - на 19%. Споживання м'яса ми скоротили на 14%, риби на 8%, цукру на 18%. Навіть каву і чай почали пити рідше - їх продаж упав на 9 і 16% відповідно. Основа українського раціону - це крупи, макарони, картопля і хліб. Але навіть споживання основних продуктів дуже просіло: крупів ми стали купувати на 7% менше в натуральному вимірі, макаронів - на 5%, картоплі - на 1% і хліба на 2%. Але наш схудлий гаманець не позначився на реалізації вершкового масла", - написав експерт.

За інформацією Олексія Дорошенка, легальної горілки українці випили менше на 16%, вина стільки ж, скільки й роком раніше. Продаж пива 2016-го збільшилися на 7%. Продаж мінеральної води порівняно з 2015 роком не змінився.

"Ось у чому ми собі не відмовляли, так це в яйцях - їх ми купили на 5% більше, ніж роком раніше", - зауважив експерт.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт