ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через повістку загиблому кіборгу в Кам' янецькому військоматі полетять голови

Вибачення посадовців не врятують їх від покарання за нелюдську халатність
Depo.
2 серпня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua
Через повістку загиблому кіборгу в Кам
Через повістку загиблому кіборгу в Кам' янецькому військоматі полетять голови

Підполковник Володимир Возний, який відтепер виконує обов'язки військового комісара Кам'янець-Подільського міськрайонного військкомату, особисто вибачився перед батьками та рідними загиблого кіборга.
Голова Хмельницької облдержадміністрації, коментуючи ситуацію газеті "Є" , пообіцяв звільнити халатного працівника військомату, повідомляє Depo.Хмельницький.

У зв'язку з недобросовісним виконанням обов'язків відбудеться переформатування роботи військкомату . За образу світлої пам'яті героя АТО Руслана Коношенка, який посмертно  нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня, відповідальні особи понесуть покарання", - сказав голова адміністрації Михайло Загородний. Він також вибачився перед рідними та близькими загиблого Героя.

Руслан Коношенко був призваний до війська у вересні 2014 року. Через три місяці він потрапив у полон. Звістка про смерть прийшла рідним у квітні. 16 квітня 2015 року Руслана поховали на Алеї Слави у Кам'янці-Подільському. Посмертно військовослужбовець нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня та відзнакою мера "За заслуги перед міською громадою".  Але незважаючи на це рідним Руслана принесли повістку.

Про Героїв АТО більше читайте на Depo.Хмельницький.