UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Через перевірку відсторонили від роботи керівництво Держгеокадастру на Хмельниччині

У Держгеокадастрі розпочинається комплексна перевірка роботи територіальних осередків Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

Через перевірку відсторонили від роботи…

Керівництво Держгеокадастру на Хмельниччині відсторонили від роботи на час проведення перевірки, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Урядового порталу.

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Башлик Денис на виконання доручення Кабінету Міністрів України, наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві з метою комплексної перевірки роботи органу.

Перевірка проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.

А ще просять усіх громадян долучатися, якщо є скарги, або зафіксовані факти порушень законодавства у роботі управління на Хмельниччині, то радять надсилайте листи за адресою km.skarga@land.gov.ua.

Нагадаємо, 20 листопада Кабінет міністрів України призначив очільника Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Через тиждень після призначення очільника відомства уряд наказав відсторонити керівництво всіх регіональних відділень Держгеокадастру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"