Через діяльність кар'єру на Кам'янеччині руйнуються житлові будинки

Жителі одного з сіл Хмельниччини планують вийти на пікет через загрозу залишитися без даху над головою
Depo.
6 червня 2016 16:01
ФОТО: depo.ua
Через діяльність кар
Через діяльність кар'єру на Кам'янеччині руйнуються житлові будинки

На Кам’янеччині внаслідок діяльності кар’єру руйнуються житлові будинки, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Громадське TV.

Жителі Гуменецької територіальної громади вдруге за останній місяць планують вийти на пікет проти діяльності товариства з обмеженою відповідальністю "Укрпромбуд".

Все через те, що під час видобутку каміння в кар’єрі, розташованому поміж сіл Вербка та Привороття-2, працівники застосовують потужні вибухові речовини. В результаті вибухів у мешканців прилеглої зони руйнуються як житлові, так і господарські будівлі.

Раніше люди вже виходили на пікет, який тривав майже тиждень. Тоді внаслідок потужних вибухів деякі будинки тріснули навпіл. Зараз люди погрожують вдатися до жосткіших мір.

Мешканці сіл також нарікають на бездіяльність керівництва тергромади у вирішенні цієї проблеми. Кажуть, на зустріч їм ніхто не йде.

Керівництво новоствореної адміністративної одиниці стверджує, що жителі до них навіть не зверталися. Вони визнають, що проблема кар’єру має місце, однак відхрещується від неї, мовляв, ми дозвільної документації не надавали і зробити нічого не можемо. При цьому лише повторюють обіцянки підприємства про те, що все буде гаразд.

Жителі ж попереджають: не відступлять, поки не побачать усієї документації і не переконаються, що в майбутньому з боку кар’єру на них не звалиться чергова проблема.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький