ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Бюджетники Хмельниччини отримають з облбюджету гроші на зарплати

Посадовці перерозподіляли кошти і головно їх віддадуть на зарплати вчителям та медикам 

Depo.
13 вересня 2017 14:47
ФОТО: depo.ua

Виходячи із тенденції надходжень податків і зборів до обласного бюджету та враховуючи ризики, очікувані надходження доходів у 2017 році складуть 641,1 млн грн, що на 81,4 млн грн більше затверджених планових призначень на рік, - відзвітували на колегії облдержадміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький.

За словами головного фінансиста області Сергія Пенюшкевича, саме цей ресурс і планується розподілити запропонованим проектом змін до обласного бюджету на 2017 рік.

Гроші підуть, як і годиться, на вирішення нагальних проблем об'єктів саме обласної комунальної власності: виплата усієї зарплати бюджетникам (здебільшого в профтехосвіті) 30,1 млн грн; придбання медикаментів та медобладнання - 5,9 млн грн; на соцзахист - 4,5 млн грн; окремо закупівля ліків для відділень Хмельницької міської дитячої лікарні, які надають спеціалізовану медичну допомогу дітям всієї області - 2 млн грн; оплата енергоносіїв - 1,7 млн грн, оскільки проведені прогнозні розрахунки вказують на цю потребу; придбання спортивного інвентарю та спортивного одягу - 1 млн грн.

Якщо розглянути за галузями, то охорона здоров'я отримає 21,3 млн. гривень (з яких 2,7 млн.грн. за рахунок сконцентрованих коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища); освіта - 25,6 млн грн; соцзахист - 7,5 мл грн, з яких 4,5 млн грн для надання допомоги населенню на дороговартісне лікування (2 млн), вирішення соціально-побутових питань (2 млн), а також на одноразову компенсацію виплати за навчання учасників АТО та їх дітей, які здобувають освіту у вищих навчальних закладах Хмельницької області приватної форми власності (500 тис. гривень)

Нагадаємо, жителі області отримали дев'ять мільйонів гривень пасивних доходів. Окрім того, на Хмельниччині сплатили майже п'ять мільярдів гривень податків. Цьогоріч бюджетний приріст у регіоні склав 1,5 млрд грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері