ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бюджет від зовнішньоекономічної діяльності бізнесу Хмельниччини отримав три млрд грн

Майже половину всіх доходів сплатили підприємства паливно-енергетичної, хімічної, будівельної галузей, легкої промисловості та агропромислового комплексу

Depo.
12 січня 2018 14:29
ФОТО: depo.ua

За минулий рік Хмельницькою митницею ДФС за результатами роботи суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності перераховано до державного бюджету 3 мільярди 130 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як кажуть в прес-службі фіскалів, виконання річного завдання виконано на рівні 119%, що у грошовому виразі становить більше півмільярда гривень надпланових надходжень.

Середньоденні митні нарахування також суттєво зросли: за 2017 рік вони склали 12,5 мільйона гривень, тоді як у 2016 році було 9,3 мільйона гривень.

Найбільшими платниками митних відрахувань до бюджету за минулий рік на Хмельниччині стали підприємства паливно-енергетичної, хімічної, будівельної галузей, легкої промисловості та агропромислового комплексу, які забезпечили 45 відсотків усіх надходжень.

До топ-переліку імпортерів увійшли ДП "НАЕК" Енергоатом", ТОВ "Сіріус Екстружен", ТОВ "Інтер карс Україна", ПАТ "Подільський цемент", ТОВ "Карат" та ПП "Аграрна компанія 2004".

Нагадаємо, дорожня інфораструктура Хмельниччини отримала "митних" 210 мільйонів гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері