Бюджет участі 2019: Відзавтра у Хмельницькому збиратимуть ідеї

Прийом громадських проектів розпочинається 3 вересня і триватиме до 22 вересня

Третього вересня розпочинається етап прийому громадських проектів, які будуть реалізовані у рамках Бюджету участі у 2019 році, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Комісія з питань Бюджету участі затвердила терміни усіх етапів та обговорила деякі зміни у Програмі бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі).

Прийом проектів розпочинається 3 вересня і триватиме до 22 вересня, оцінка поданих проектів та виставлення їх на голосування - з 24 вересня до 7 листопада, етап голосування за проекти - з 8 листопада до 22 листопада. І вже до 29 листопада будуть відомі проекти-переможці.

Порівняно з минулим роком цьогоріч збільшили обсяг коштів на реалізацію одного проекту зі 100 тис. грн до 150 тис. грн. Серед змін також вік осіб, котрі можуть подавати проекти, якщо раніше лише ті, кому виповнилося 18 років, то цього року 16-річні особи теж мають право подавати свої проекти. Важливо, що проект автор має подати особисто. Від одного автора може надходити не більше 2 проектів.

Щодо голосування, то воно здійснюватиметься виключно через сервіс "Громадський бюджет". Голосувати можна або особисто через сервіс, або голосування та ідентифікація особи може бути проведена у Управлінні адміністративних послуг. Відповідальна особа ЦНАПу за пред'явлення особисто особою, яка підтримує проект, відповідних документів вносить голос особи на підтримку проекту через електронний сервіс "Громадський бюджет".

Нагадаємо, цьогоріч 30 проектів боролися за можливість втілення, а торік - 31.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький