Бюджет Хмельницького додатково отримає півмільйона гривень

За результатами розгляду господарським судом позовів місцевої прокуратури, двох замовників будівництва зобов'язали сплатити пайові внески

На виконання рішень суду, прийнятих за позовами Хмельницької місцевої прокуратури, до бюджету обласного центру стягнуто півмільйона гривень, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

За результатами розгляду господарським судом позовів Хмельницької місцевої прокуратури, двох замовників будівництва зобов'язано сплатити до бюджету міста пайові внески.

Оскільки рішення суду відповідачами добровільно не виконувались, вони перебувають на примусовому виконанні в органах державної виконавчої служби.

Вжитими місцевою прокуратурою спільно із Першим відділом ДВС м. Хмельницького Головного територіального управління юстиції в області заходами, визначеними Законом України "Про виконавче провадження", на сьогодні із забудовників стягнуто більшу частину боргу в розмірі понад 500 тис. грн.

"Відтак, за реагування прокуратури до бюджету обласного центру надійшло півмільйона гривень," - константує перший заступник керівника Хмельницької місцевої прокуратури Павло Маслюк.

Нагадаємо, днями землі вартістю більш як 3,7 млн грн повернули громаді Теофіпольщини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький