Бюджет Хмельниччини отримав 120 мільйонів від роздрібного акцизу

План цьогоріч перевиконали на 13 мільйонів гривень
Бюджет Хмельниччини отримав 120 мільйонів від роздрібного акцизу
Бюджет Хмельниччини отримав 120 мільйонів від роздрібного акцизу

З початку 2016 року в Хмельницькій області до місцевих бюджетів сплачено майже 120 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в області.

Акцизний податок з роздрібного продажу займає четверте місце у структурі податкових надходжень до місцевого бюджету краю після податку з доходів фізичних осіб, податку на майно і єдиного податку.

Головними складовими забезпечення системної сплати акцизних платежів до скарбниць територіальних громад стала активна позиція їх очільників та представників громадськості, а також його прозоре та якісне адміністрування.

"Завдяки цим факторам на Хмельниччині помітно зросли надходження з роздрібної реалізації нафтопродуктів, які у питомій вазі становлять третину усього роздрібного акцизного податку. Зважаючи на те, що його фактичним платником є кожен споживач, то громадяни, котрі купують підакцизні товари, з власної ініціативи стають громадськими контролерами платіжної дисципліни представників підприємства, отримуючи відповідний фіскальний чек", – зазначив начальник відділу контролю за обігом оподаткуванням акцизних товарів ГУ ДФС у Хмельницькій області Віктор Кухар.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький