Бюджет Хмельниччини отримав 120 мільйонів від роздрібного акцизу

План цьогоріч перевиконали на 13 мільйонів гривень
Depo.
28 травня 2016 08:49
ФОТО: depo.ua
Бюджет Хмельниччини отримав 120 мільйонів від роздрібного акцизу
Бюджет Хмельниччини отримав 120 мільйонів від роздрібного акцизу

З початку 2016 року в Хмельницькій області до місцевих бюджетів сплачено майже 120 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в області.

Акцизний податок з роздрібного продажу займає четверте місце у структурі податкових надходжень до місцевого бюджету краю після податку з доходів фізичних осіб, податку на майно і єдиного податку.

Головними складовими забезпечення системної сплати акцизних платежів до скарбниць територіальних громад стала активна позиція їх очільників та представників громадськості, а також його прозоре та якісне адміністрування.

"Завдяки цим факторам на Хмельниччині помітно зросли надходження з роздрібної реалізації нафтопродуктів, які у питомій вазі становлять третину усього роздрібного акцизного податку. Зважаючи на те, що його фактичним платником є кожен споживач, то громадяни, котрі купують підакцизні товари, з власної ініціативи стають громадськими контролерами платіжної дисципліни представників підприємства, отримуючи відповідний фіскальний чек", – зазначив начальник відділу контролю за обігом оподаткуванням акцизних товарів ГУ ДФС у Хмельницькій області Віктор Кухар.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький