ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бюджет Хмельниччини отримав більше 30 мільйонів надходжень

До місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло понад 30 мільйонів гривень єдиного податку
Depo.
24 лютого 2016 09:19
ФОТО: depo.ua
Бюджет Хмельниччини отримав більше 30 мільйонів надходжень
Бюджет Хмельниччини отримав більше 30 мільйонів надходжень

З початку року "спрощенці" Хмельниччини сплатили до місцевих бюджетів понад 30 мільйонів гривень єдиного соціального внеску, передає Depo.Хмельницький з посианням на прес-службу ДФС в області.

Значне зростання надходжень від суб’єктів господарювання на спрощеній системі оподаткування відбувається за рахунок сплати податку суб’єктами підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачували фіксований сільськогосподарський податок.

Такі аграрники почали працювати на четвертій групі спрощеної системи з 2015 року у зв’язку із змінами у законодавстві, що відбулися торік.

"Загалом, Поділля вважається колискою спрощеної системи оподаткування. Адже громадський актив Хмельниччини реалізував ідею її функціонування за зразком посвідчення водія, де також є певні групи і дозволи діяльності. Тож сьогодні "спрощенці" нашого краю не лише активно наповнюють бюджет, але й створюють робочі місця і в цілому є сумлінними самодостатніми підприємцями", - прокоментував заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та