На Хмельниччині зафіксували спалах кору

Діти та дорослі все більше хворіють, інфекційна лікарня вже переповнена

Кір атакує усіх, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією газети "Є", фото "mukachevo.today".

За останній тиждень на кір захворіло 39 осіб. За словами заступника головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Нінель Марцонь, у лікарні перебуває 26 дітей.

"Процес госпіталізації хворих не припиняється - одні виписуються, інші потрапляють до лікарні. Зараз в закладі перебувають 8 дорослих та 18 дітей з діагнозом кір. Найменшому пацієнту лише півроку. Для хворих виділили окреме крило лікарні, адже боксів на усіх не вистачає", - розповідає медик.

З почату року переважна більшість хворих, саме діти - 292. Як каже завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" Тетяна Федак, на Хмельниччині на кір загалом захворіло 510 осіб.

"Аналізуючи щотижневу статистику можу сказати, що захворюваність на кір має хвилеподібну тенденцію - то йде на спад, то на підйом. Наразі фіксується збільшення кількості хворих. За останній тиждень в області на кір захворіло 39 людей. У травні цей показник коливався від 15 до 27 осіб", - уточняє лікар.

Нагадаємо, кількість хворих на інфекційну недугу продовжує зростати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #діти