"Бродильну" суміш намагалися прислати ув'язненому в Хмельницькому СІЗО

Цукор в перемішку з дріжджами виявили в одній з посилок

Про це інформують в ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор", передає Depo.Хмельницький.

Напередодні співробітники СІЗО попередили потрапляння до охоронюваної зони забороненого предмету.

"Близько 16:30, під час догляду працівниками установи вмісту посилки, що надійшла від громадянки із смт. Летичів Хмельницької області на ім’я ув’язненого, який утримується в установі за підозрою у вчинені грабежу було виявлено та вилучено 2 пакунки близько кілограм кожен, в яких знаходились сухі дріжджі в перемішку із цукром," - розповідають в установі.

За фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Нагадаємо, минулого тижня просто на паркані Хмельницького СІЗО піймали зловмисника, який намагався перекинути ув'язненим спиртне, телефони і холодну зброю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький