Браконьєрів з Кам'янеччини змусили відшкодувати державі понад 120 тис. грн

За втручання Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури зловмисники, які займались незаконним рибним добувним промислом, сплатять до бюджету понад 120 тис грн шкоди, завданої довкіллю

Про це інформує прес-служба облпрокуратури, передає Depo.Ххмельницький.

Обвинувачами Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури в суді доведено вину мешканців одного з сіл Кам'янець-Подільського району, які незаконного займались рибним добувним промислом. Встановлено, що у березні поточного року двоє чоловіків, з метою власного збагачення та не маючи на те відповідного дозволу, здійснили незаконний вилов риби забороненим знаряддям лову - рибальською сіткою.

В результаті незаконного зайняття рибним добувним промислом на річці Дністер, що протікає поблизу села Колодіївка Кам᾿янець-Подільського району Хмельницької області, правопорушниками виловлено рибу виду вирезуб причорноморський, судак, лящ, короп (сазан), плітка, карась сріблястий, окунь звичайний, а також річковий рак.

Своїми протиправними діями браконьєри завдали шкоди на суму понад 123 тис. грн.

За результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні осіб визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним добувним промислом).

Засудженим призначено покарання у виді двох років обмеження волі, від відбування якого їх звільнено із встановленням іспитового строку. Разом з тим, судом прийнято рішення про стягнення із чоловіків 123 тис. грн шкоди, завданої довкіллю.

Нагадаємо, затримали "ділків" із незаконним уловом вагою понад 70 кг, на березі Дністра на території НПП "Подільські товтри".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький