Боєць зі Сходу просить прихистити цуценят на Хмельниччині

Житель Кримського, що на Луганщині, звернувся із проханням до мера Кам'янця-Подільського, аби той допоміг врятувати цуценят, що народилися у самому пеклі війни

Голова Кам'янець-Подільської міськради Михайло Сімашкевич оприлюднив у ФБ листа, із яким до нього звернувся житель Кримського, передає Depo.Хмельницький.

Як зазначив Сімашкевич, його знайомий, із яким він потоваришував під час одного з візитів на Схід - Юрій Константинов - звернувся до нього із проханням врятувати від вірної загибелі цуценят.

"Дуже прошу Вашої допомоги, знайти нашим цуценяткам з Кримського люблячі сім'ї у Вашому місті чи поблизу.
У мене шість залишилось, один хлопчик і п'ять дівчаток. Народилися 11 листопада, коли околиці Кримського обстрілювали. Гавкати почали у перший тиждень від народження. Будуть середньої величини собачки. Їх батьки дуже хороші сторожі, живуть зі мною на роботі, - пише чоловік. - У Кримському їх добре пристроїти немає можливості, тому що люди самі не завжди, що мають поїсти, ще й війна у нас іде. Вони справжні діти війни, й не винні в тому, що народилися майже у самого пекла. Дуже прошу Вашої допомоги! Все життя буду Вам за це вдячний".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький