Борги субсидіантів-боржників "Хмельницькгаз Збуту" сягнули критичної позначки

Cубсидіанти заборгували постачальнику газу - "Хмельницькгаз збуту" 145 млн грн

Про критичну ситуацію, що може скластися на Хмельниччині, інформує прес-служба "Хмельницькгаз Збуту", передає Depo.Хмельницький.

Борги отримувачів державної допомоги-субсидіантів Хмельницької області на послуги з газопостачання сягнули критичної позначки - 145 млн грн. 172 тисячі споживачів, які мають борги, ризикують залишитися без субсидій.

"Таких мільйонних боргів подоляни-субсидіанти ще не мали. Якщо загальна заборгованість споживачів газу на Хмельниччині нині складає 250 млн грн, то з них - 145 млн. боргують за газ саме субсидіанти", - наголошують газовики.

Постачальник закликає своїх клієнтів терміново розрахуватися за спожитий газ. Адже склалася критична ситуація з боргами: по-перше, через борги "Хмельницькгаз збут" не може розрахуватися за поставлений газ з державою (оптовим постачальником); по-друге, через борги під загрозою закупівля газу на наступні періоди; по-третє: 172 тис. споживачів, які мають борги, ризикують залишитися без субсидій - саме цього вимагає законодавство.

"Постачальник газу, використавши усі законні важелі з проханнями погашення боргів, змушений іти на крайні та вимушені кроки: надавати доручення газорозподільній компанії ПАТ "Хмельницькгаз" на припинення газопостачання, - додають у прес-службі постачальної компанії. - Так, з початку року без газу залишилися вже 835 клієнтів-боржників. Наступним вимушеним кроком після нереагування на усі можливі законні дії, буде стягнення заборгованості в судовому порядку".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький