ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардепи від Хмельниччини Бондар і Герега найбільше прогулюють засідання Ради

Активісти відстежили активність хмельницьких обранців
Depo.
23 лютого 2016 11:37
ФОТО: depo.ua
Нардепи від Хмельниччини Бондар і Герега найбільше прогулюють засідання Ради
Нардепи від Хмельниччини Бондар і Герега найбільше прогулюють засідання Ради

З часу набуття повноважень нардепи-мажоритарники від Хмельницької області подали 152 депутатські запити, стали авторами 19 чинних актів та 89 разів виступили у сесійній залі, повідомляє Depo.Хмельницький за даними ГО ОПОРА.

У Верховній Раді VIII скликання Хмельниччину представляють семеро депутатів, обраних у одномандатних виборчих округах: Віктор Бондар (округ № 191), Олександр Герега (округ № 192), Сергій Лабазюк (округ № 188), Роман Мацола(округ № 190), Сергій Мельник (округ № 187), Володимир Мельниченко (округ № 193) та Андрій Шинькович (округ № 189). 

Проаналізовано роботу цих народних обранців за такими показниками: відвідуваність пленарних засідань Верховної Ради  та засідань комітетів, законотворча діяльність, кількість депутатських запитів і виступів у парламенті.

Бондар і Герега, нардепи від Хмельниччини, найбільше прогулюють засідання Ради - фото 1

Відповідно до даних електронної та письмової реєстрації, оприлюднених на парламентському порталі, лідерами за відвідуваністю засідань Верховної Ради є Володимир Мельниченко (148/150) та Сергій Мельник (148/149), натомість найменший показник за даними електронної системи демонструє Олександр Герега, який з невідомих причин не брав участі у 57 засіданнях, а за письмовою реєстрацією – Віктор Бондар, який пропустив 84 засідання.

Бондар і Герега, нардепи від Хмельниччини, найбільше прогулюють засідання Ради - фото 2

Важлива частина депутатської діяльності – участь у засіданнях комітетів Верховної ради. Найбільше засідань комітету відвідав Сергій Мельник – 93 %, найменше – 30 % – Віктор Бондар.

Бондар і Герега, нардепи від Хмельниччини, найбільше прогулюють засідання Ради - фото 3

Чільне місце серед мажоритарників області за кількістю законодавчих ініціатив займає Андрій Шинькович (59), найменше їх надійшло від Віктора Бондаря (27). Втім, першу сходинку за кількістю законопроектів, що стали чинними актами, посідає народний депутат Сергій Мельник: чинності набули 9 із 33 його ініціатив.

Бондар і Герега, нардепи від Хмельниччини, найбільше прогулюють засідання Ради - фото 4

Нардепи, що презентують Хмельниччину, використовують право на запит по-різному. Як свідчить аналіз, найчастіше вдається до цього засобу одержання інформації Андрій Шинькович, який з моменту обрання депутатом до теперішнього часу подав 67 запитів до Кабінету Міністрів України, керівників міністерств і відомств, Генеральному прокурору України та місцевим органам влади і управлінням. Найменше запитів за період, який аналізуємо, надійшло від Віктора Бондаря – на його рахунку їх 5.

Бондар і Герега, нардепи від Хмельниччини, найбільше прогулюють засідання Ради - фото 5

За кількістю запитів, що прямо стосуються проблем округу, від якого було обрано депутата, лідирує Андрій Шинькович: 43 запити парламентаря пов’язані із проблемами 189 виборчого округу. У Олександра Гереги таких запитів щонайменше 3, у Сергія Лабазюка – 12, Романа Мацоли – 4, Сергія Мельника – 6, Володимира Мельниченка – 5.

Показник виступів у Верховній Раді (до уваги бралися лише сутнісні виступи) найвищий у Віктора Бондаря – 40 промов, а найнижчий у Олександра Гереги та Романа Мацоли, які від часу набуття депутатських повноважень жодного разу не виступали у сесійній залі.

Бондар і Герега, нардепи від Хмельниччини, найбільше прогулюють засідання Ради - фото 6

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький