UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Боги війни" з Тернопільщини відзначили річницю частини

Бойова бригада  сформована у буремному 2014 році й одразу ж відправилася у Донецьку та Луганську області

"Боги війни" з Тернопільщини відзначили…
Фото Юрій Кульпа

Військовослужбовці окремої артилерійської бригади Оперативного командування "Захід" сьогодні відзначили 6-ту річницю від дня створення військової частини, передає Depo.Тернопіль з посиланням на АрміяInform.

Бойова бригада була сформована у буремному 2014 році й одразу ж відправилася у Донецьку та Луганську області, де у повному розпалі тривали бойові дії широкомасштабної Антитерористичної операції проти збройних формувань Росіїта її найманців. За короткий проміжок часу військовослужбовці-гармаші зарекомендували себе одними з найкращих артилерійських підрозділів Збройних Сил України. У результаті відбиття атак противника було знищено ворожі танки, батарею гаубиць Д-30, реактивний взвод БМ-21 "Град", мінометні батареї, багато одиниць бронетехніки та автомашин.

"Бойовий шлях – це не порожні слова. Ще з початку військової агресії чи не кожен із нас добровільно став на захист незалежності та територіальної цілісності нашої Вітчизни, коли не було часу на роздуми. Наші воїни завоювали довіру народу і держави, а також змусили ворога боятись артилеристів, котрі можуть розбити за декілька хвилин цілий підрозділ противника", – каже командир окремої артбригади полковник Сергій Баранов.

Попри те, що нині артилерійські підрозділи Збройних Сил України відведені на встановлені відстані згідно з Мінськими домовленостями, тернопільські "Боги війни" завжди напоготові. Військовослужбовці постійно тренуються та вдосконалюють свою майстерність на полігонах.

Нагадаємо, тернопільські гармаші показали переможні результати на кращий артрозрахунок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme