ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому комунальники блокуватимуть телефони порушників благоустрою

Працівники управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста хочуть підійти до болючого питання рішуче
Depo.
18 серпня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому комунальники блокуватимуть телефони порушників благоустрою
У Хмельницькому комунальники блокуватимуть телефони порушників благоустрою

Плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали, окрім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами, мають "висіти" лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Всім". Але, традиційно до виборів увесь Хмельницький заклеюють політичною рекламою.

Кандидати радіють можливості бути у всіх на очах . "Для агітації є спеціальні місця: стоять намети, є білборди, сітілайти, - каже заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста. - Коли зустрічаємо на місці людину, яка самовільно розміщує оголошення, намагаємось написати протокол, але для цього нам потрібні дані про цю особу. Людина ж просто розвертається та йде. Бувало, що нам вдавалось забрати у них реклами, але на цьому наші успіхи закінчувались", - розповідає Наталія Фурман.

Для пересічного громадянина, адміністративна відповідальність за розклеювання оголошень типу "куплю-продам" - штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень, для суб'єкта підприємницької діяльності та посадовця такий штраф може скласти від 850 до 1700 гривень.

Щоб подолати це явище на зупинках громадського транспорту для розміщення оголошень та реклами встановлюють рекламно-інформаційні стенди, на яких хмельничани мають змогу за певну плату розмістити оголошення та рекламу. Ціни на тижневе розміщення на одному стенді стартують від 57 копійок за одне оголошення. По місту налічується близько 130 таких стендів. Оголошення, які повісили на спеціальній тумбі без оплати, зриватимуть без попередження.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста планує перейняти досвід Тернополя та боротись з порушниками, використовуючи автодозвон - блокування номеру телефону, що зазначений у розміщеному в несанкціонованому місці оголошенні. Автовідповідач поінформує громадянина, що він порушив Правила благоустрою та повинен демонтувати оголошення і сплатити штраф. Номер порушника зніметься з автодозвону лише після оплати штрафу.

"Телефон порушника забивається у систему і потім йому через кожні 5-7 хвилин дзвонитимуть з проханням зняти оголошення з невстановленого для цього місця, - пояснює Наталія Фурман. - Скоро ця система запрацює і в нас", - говорить  Наталія Фурман.

Для тих, хто хоче розмістити оголошення на вулицях Хмельницького і не стати порушником правил благоустрою, потрібно звернутися в міську службу оголошень.

Більше про благоустрій міста читайте на Depo.Хмельницький.