Близько чверті мільйона гривень сплатив недобросовісний пайовик у Хмельницькому

Прокуратура через суд змусила забудовника виконати свої зобов'язання

За втручання прокуратури бюджет територіальної громади обласного центру поповнено на чверть мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

В межах реалізації представницьких повноважень прокуратурою області виявлено порушення вимог законодавства про регулювання містобудівної діяльності суб'єктами господарювання міста Хмельницького, відповідно до яких замовники будівництва зобов'язуються брати участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Прокуратурою встановлено, що у 2014 році один із забудовників міста при реалізації договору із Хмельницькою міською радою про пайову участь у зв'язку з будівництвом житлових будинків, взяв на себе зобов'язання сплатити до місцевого бюджету 244 тис. грн на розвиток місцевої соціальної інфраструктури. Водночас договірних зобов'язань не виконав.

Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про стягнення на користь Хмельницької міської ради збитків, завданих невиконанням зобов'язання про сплату пайової участі.

На виконання рішення господарського суду Хмельницької області, яким підтримано позицію прокуратури та задоволено позов, забудовником сплачено до бюджету близько чверті мільйона гривень.

Нагадаємо, минулоріч прокурори області до судів пред'явили 24 позови з вимогами про збільшення надходження до бюджетів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд