ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Близько 200 тисяч подолян зможуть отримати безоплатну правову допомогу

З 1 липня в області розпочали роботу чотири центри із надання безоплатної вторинної правової допомоги
Depo.
1 липня 2015 16:18
ФОТО: depo.ua
Близько 200 тисяч подолян зможуть отримати безоплатну правову допомогу
Близько 200 тисяч подолян зможуть отримати безоплатну правову допомогу

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua, посилаючись на Регіональний центр із надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, з 1 липня 2015 року в Україні запрацюють 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У Хмельницькій області створено 4 таких Центри : у Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Шепетівці та Старокостянтинові.

Послуги у таких центрах надаватимуться соціально вразливим категоріям населення, таких як: малозабезпечені, учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства у сім'ї, біженці тощо .

Усім цим категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових справах.

Потенційно у Хмельницькій області клієнтами місцевих центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги можуть бути близько 200 тис. осіб.

Більше про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua