ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бізнесмени Хмельниччини поповнили держбюджет на більш як два мільярда гривень

За підсумками семи місяців 2015 року усі категорії бізнесу Хмельниччини спрямували до зведеного бюджету 2 мільярди 233 мільйони гривень податків та зборів
Depo.
3 серпня 2015 15:50
ФОТО: depo.ua
Бізнесмени Хмельниччини поповнили держбюджет на більш як два мільярда гривень
Бізнесмени Хмельниччини поповнили держбюджет на більш як два мільярда гривень

На Хмельниччині бюджетні надходження перевершили двохмільярдний рубіж. Про це із посиланням на прес-службу ДФС в області повідомляє Depo.Хмельницький.

При цьому темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники на 32 відсотки.

Загалом державний бюджет отримав від підприємницької громади Хмельниччини трохи більше 1 мільярда гривень податкових надходжень. Головними складовими його наповнення стали податок на додану вартість, податок на доходи фізичних та податок на прибуток.

Податківці пов'язують такі високі результати із упередженням різного роду схемних махінацій за рахунок прозорості і цілісності електронного декларування, та створення доданої вартості на підприємствах - виробниках вітчизняної продукції.


"Це лише початок шляху реформ, - вважає керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.- Передусім процесу оновлення сприятиме співпраця з громадськістю Хмельниччини, яка демонструє державницьку позицію у вирішенні проблемних питань податкової та митної політики на всеукраїнському рівні".

Більше про податки і збори читайте на Depo.Хмельницький