ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бізнес-спільнота Хмельниччини області купує зарубіжні товари у 55 країнах світу

У січні-вересні 2015 року імпортери краю ввезли на терени Хмельниччини 105 тисяч тонн іноземного продукції на суму понад 4 мільярди гривень
Depo.
30 вересня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua
Бізнес-спільнота Хмельниччини області купує зарубіжні товари у 55 країнах світу
Бізнес-спільнота Хмельниччини області купує зарубіжні товари у 55 країнах світу

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу ДФС, митне оформлення зарубіжних товарів принесло до казни понад 1,2 мільярди гривень митних платежів.

Однією з основних складових структури імпорту став синтетичний лінійний поліетилен. Для потреб вітчизняного виробництва зазначеної продукції було ввезено на суму майже 420 мільйонів гривень.

Також підприємці Поділля ввозили сільськогосподарську техніку та обладнання, запасні деталі до автомобілів, промислові товари тощо.

Основними постачальниками зарубіжних товарів є країни Євросоюзу та країни Азії.
Так, польські бізнесмени здебільшого поставляли на Хмельниччину полімери етилену та запасні частини до автомобілів, прокат плоский, а також промислові товари та обладнання, сільськогосподарську техніку.

У Великобританії, Німеччині, Литві та Угорщині подоляни купували нафтопродукти. Різноманітні промислові товари та обладнання доставлено з Чехії, Румунії, Білорусі, Китаю.

Придбана у цьому році потужна сільськогосподарська техніка, ввезена з Бельгії, Польщі та Німеччини, Нідерландів, Словенії та Іспанії, допомагала аграріям краю у вирощуванні та збиранні урожаю.

Загалом протягом 8 місяців 2015 року інспекторами Хмельницької митниці ДФС оформлено 5 176 імпортних митних декларацій.

Про вподобання хмельничан читайте на Depo.Хмельницький.