Бізнес Хмельниччини надає перевагу в імпорті Швейцарії

Па'ята частина завезених в область товарів - з конфедерації

Depo.
21 березня 2017 12:12
ФОТО: depo.ua

Основним партнером бізнесу Хмельниччини при імпорті товарів цьогоріч стала Швейцарія, повідомляє Depo.Хмельниччина за інформацією прес-служби ДФС області.

Їх вартість склала 269 мільйонів гривень, а це - 21% від фактурної ціни всього імпорту. У порівнянні з минулим роком з конфедерації ввезено втричі більше продукції.

Купують подоляни головно: сільськогосподарську техніку, трактори і моторні транспортні засоби спеціального призначення.

До топ-п‘ятірки торгівельних партнерів області також увійшли Польща, Німеччина, Нідерланди та Білорусь. Придбані у цих країнах товари забезпечуватимуть промислове та сільськогосподарське виробництво, адже їх номенклатура охоплює такі важливі сегменти економічного розвитку, як металевий прокат, полімери та пластмаси, комплектуючі деталі та запасні частини до різноманітної техніки, мінеральні добрива, машини та механізми для збирання і обмолоту сільськогосподарських культур тощо.

Загалом вартість імпортованих в область товарів склала 1,2 мільярда гривень. З цією митою на Хмельницькій митниці ДФС було оформлено 1875 імпортних декларацій.

"Підприємства-імпортери перерахували до бюджету понад 290 мільйонів митних платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року це більше на 118 мільйонів гривень, - кажуть податківці. - Середньоденні нарахування на Хмельницькій митниці ДФС досягли 6,9 мільйона гривень, торік зазначена цифра становила 4,3 мільйона гривень."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері