Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення "Тернопіль" повернулися зі Сходу

Основними службовими обов’язками  бійців у зоні ООС були: забезпечення фільтраційних заходів на блокпості, охорона громадського порядку в одному із населених пунктів

Сьогодні на світанку із зони Операції об’єднаних сил додому повернулися співробітники роти патрульної служби поліції особливого призначення "Тернопіль", передає Depo.Тернопіль за інформацією ВК ГУНП області. 

За час ротації копи затримали вісьмох осіб – членів незаконних збройних формувань та одного військового-дезертира. Під посиленою увагою також була безпека дорожнього руху – викрили п’ятьох осіб, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Окрім цього  бійці виконували інші, не менш важливі завдання та допомагали місцевим правоохоронцям у розкритті злочинів. За кілька днів до від’їзду співробітники роти  "Тернопіль" затримали двох осіб, які скоїли пограбування.  

За словами командира підрозділу Віталія Цапа, хлопці добросовісно та сумлінно поставилися до виконання своїх службових обов’язків. Додому загін повернувся не у повному складі – семеро поліцейських виявили бажання залишитися на повторну ротацію. Основними службовими обов’язками бійців у зоні ООС були: забезпечення фільтраційних заходів на блокпості, охорона громадського порядку в одному із населених пунктів.

Нагадаємо, на Сході правоохоронців замінили колеги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція