Більшість злочинів, які розслідує територіальне ДБР в Хмельницькому - військові

Слідчі мають 410 кримінальних проваджень: 85 розпочаті слідчими теруправління, решта передані за підслідністю з інших правоохоронних органів

Теруправління ДБР, розташоване у Хмельницькому, розслідує 410 кримінальних проваджень: 85 розпочаті слідчими теруправління, решта передані за підслідністю з інших правоохоронних органів. Про це повідомив директор теруправління Сергій Палатов, підбиваючи підсумки за перші два місяці роботи, передає Depo.Хмельницький за інформацією сайту відомства.

"Із усієї кількості проваджень, які ми розслідуємо, найбільша категорія - військові злочини. Таких проваджень у нас 270. На другому місці -кримінальні провадження, де фігурують працівники правоохоронних органів - їх понад 130. У більшості випадків правоохоронців підозрюють у перевищенні службових повноважень", - каже Сергій Палатов.

За його словами, досудове розслідування завершено у 45 кримінальних провадженнях. Матеріали передані до суду. Переважна більшість з цих справ - військові злочини. Найпоширеніша стаття - самовільне залишення військової служби.

Теруправління ДБР, розташоване у Хмельницькому, поширює свою діяльність на 5 областей: Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку.

Нагадаємо, на початку грудня територіальне управління ДБР у Хмельницькому очолив Сергій Палатов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький