UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більшість підприємств, які ліквідовані торік на Хмельниччині - з обласного центру

В області за рік ліквідувалося майже півнисячі підприємств та організацій, натомість розпочали роботу вдвічі більше

Більшість підприємств, які ліквідовані т…

Про це інформують в облстатуправлінні, передає Depo.Хмельницький.

Станом на 1 січня 2021 р. на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України по Хмельницькій області перебувало 30,5 тис. юридичних осіб та 1,5 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

Найбільша кількість юридичних осіб розташована у містах Хмельницькому (40% від загальної їх кількості), Кам’янці-Подільському (7%) та Хмельницькому районі (6%). У цих регіонах і рівень насиченості суб’єктами в розрахунку на 1000 осіб наявного населення значно перевищує середній рівень по області (25 юридичних осіб).

Найпоширенішими організаційними формами суб’єктів економіки залишаються товариства з обмеженою відповідальністю – 8,4 тис. (28% в загальній сукупності юридичних осіб), приватні підприємства – 5,6 тис. (18%), органи державної влади, організації (установи, заклади) – 3,8 тис. (13%).

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 925 іноземних засновників із 75 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Російської Федерації та Польщі – по 10%, Туреччини – 9% та Німеччини – 6%.

Торік взято на облік 1003 юридичні особи (3% від загальної їх кількості). Найбільша кількість суб’єктів створена традиційно в м. Хмельницькому (більше половини від усіх заснованих), за видами економічної діяльності – у сфері діяльності адміністративного та допоміжного обслуговування (14%),у сфері надання інших видів послуг, оптовій та роздрібній торгівлі (по 13%),а також у  сільському, лісовому та рибному господарствах (10%). Із створених за цей період юридичних осіб 49% становили господарські товариства, 18% – об’єднання громадян, 6% – фермерські господарства.

Разом з тим, знято з обліку в ЄДРПОУ 493 юридичні особи, з них найбільше – у м. Хмельницькому (58% від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих 48% становили підприємства та господарські товариства.

Нагадаємо, навіщо мала авіація Хмельницькому аеропорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"