ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більше двох тисяч прикордонників Хмельницького долучилися до диктанту єдності (ФОТО)

Поряд з курсантами за патри сіли керівники та весь персонал НАДПСУ

Depo.
9 листопада 2018 15:56
ФОТО: depo.ua

У День української писемності та мови Національна академія взяла участь в акції "Радіодиктант національної єдності", передає Depo.Хмельницький.

До загальнонаціональної акції вкотре долучилися керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Така традиція незмінно підтримується в навчальному закладі й, відповідно, приносить позитивні плоди. Радіодиктант, організатором якого є Українське радіо, триває вже 18-й рік поспіль. Назва цьогорічного диктанту - "Крила України".

Сьогодні понад 2000 учасників, а це - командування академії, викладачі, працівники, слухачі, курсанти і студенти зібралися разом в конференц-залі, для того, щоб продемонструвати свою єдність та перевірити грамотність. Не обійшлося і без переживань, але настрій у всіх був піднесений.

Цьому сприяла атмосфера заходу, що підготували викладачі кафедри педагогіки та соціально-економічних дисциплін, а виступ лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, солістки Хмельницької обласної філармонії Лесі Король надав ще більшої урочистості. Усі учасники акції переглянули короткий репортаж про те, як відбувався радіодиктант у 2017 році, згадали деякі правила правопису разом з Олександром Авраменком, який диктував текст і в цьому році, а потім під диктовку написали текст.

Усі охочі надіслали власноруч написаний текст для перевірки та адресу Українського радіо.

Нагадаємо, традиційно 9 листопада в День української писемності та мови, на хвилі Першого каналу "UA: Українське радіо" звучить диктант єдності.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook