UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше восьми тисяч гектарів землі перевірили державні інспектори Держгеокадастру Тернопільщини

З-поміж найбільших порушень: самовільне захоплення земель та недотримання вимог законодавства у сфері використання та охорони земель

Більше восьми тисяч гектарів землі перев…

Цього року інспектори Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області провели 798 перевірок дотримання вимог земельного законодавства на площі близько 8 015 гектарів, передає Depo.Тернопіль за інформацією Урядового порталу.

За результатами перевірок виявлено 589 порушень вимог земельного законодавства на площі близько 4 745 гектарів. Фахівці видали 384 приписи щодо припинення порушень вимог земельного законодавства на площі близько 3 517 га, з яких порушники виконали 46 на площі близько 218 гектарів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 143 порушники земельного законодавства та накладено штрафів на суму 69,8 тис. грн, з яких сплачено у добровільному порядку 45,96 тис. грн (в тому числі штрафи, нараховані у 2018 році). У примусовому порядку органами Державної виконавчої служби стягнено з порушників 13,9 тис. гривень.

Землевпорядники Держгеокадастру Тернопільщини нарахували шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу в розмірі 919,67 тис. гривень, з яких у добровільному порядку відшкодовано 496,73 тис. гривень.

Разом з тим за цей період державні інспектори Держгеокадастру Тернопільщини провели 125 перевірок щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері використання та охорони земель. За результатами перевірок виявлено 94 порушення вимог земельного законодавства. Фахівці видали 94 приписи щодо припинення порушень вимог земельного законодавства. До адміністративної відповідальності притягнуто 43 порушники та накладено штрафів на суму 25,88 тис. гривень.

Нараховано шкоду, заподіяну суб’єктами господарювання внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, в розмірі 163,88 тис. грн, з яких у добровільному порядку порушники відшкодували 146,63 тис. гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"