Більше тисячі АТОвців з Хмельниччини шукали торік роботу через Центри зайнятості

Торік в області фактично кожен третій боєць знайшов роботу чи відкрив власну справу

До Хмельницької обласної служби зайнятості в 2018 році звернулося понад тисяча учасників АТО, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією департаменту соцзахисту ОДА.

"Загалом з 2015 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 7,1 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. - У разі звернення до служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, сприяння в пошуку роботи, в тому числі допомога в започаткуванні власної справи, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації."

Зокрема, у 2018 році працевлаштовано 269 учасників АТО, 59 - проходили професійне навчання, профорієнтаційними послугами скористалися понад 1158 осіб, у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 39 осіб, 17 - започаткували власний бізнес.

Станом на 1 січня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,9 тисяч осіб, в тому числі 402 військовослужбовця - учасника АТО.

Нагадаємо, армійці АТО (ООС) отримали у власність на Хмельниччині майже 16,4 тис. га землі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook