Більше сотні жителів Хмельниччини уже задекларували цьогоріч свої доходи

У фіскальній службі Хмельниччини отримали перші результати кампанії "Декларування-2019"

У ДФС Хмельниччини отримали перші результати кампанії "Декларування-2019", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

З початку січня у ході кампанії декларування доходів, отриманих у 2018 році, декларації подали 124 жителі області. Ними задекларовано 15,4 мільйона гривень доходів, з яких понад 730 тисяч підлягає сплату до бюджету у вигулі податку на доходи фізичних осіб та 144 тисячі гривень військового збору.

Найбільше декларантів, а це 59 подолян, повідомили фіскальну службу про успадковане або отримане у подарунок майно, загальна сума задекларованого доходу склала 7,5 мільйона гривен. Також 24 краяни подали декларації на податкову знижку. Найактивніше декларують свої доходи жителі міст Хмельницький, Нетішин та Волочиськ.

Як зазначає начальник управління податків та зборів ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва, подоляни з розумінням ставляться до свого обов'язку зі сплати податків і вбачають у цьому не лише додаткові бюджетні надходження, але й сучасний цивілізований поступ у економічному розвитку, який залежить від сумління кожного.

Що стосується механізму звітування про доходи, то декларацію можна подати до фіскальної служби за місцем реєстрації традиційно трьома зручними способами: особисто до податкової інспекції, відправити поштою або за допомогою мережі Інтернет. Для цього на сайті фіскальної служби створено відповідний банер. Довідку про отримані доходи і сплачені податки громадяни також можуть отримати он-лайн, використовуючи відповідний сервіс на сайті ДФС та маючи ключ електронного цифрового підпису.

Нагадаємо, декларацію про доходи треба подати до 1 травня 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький