UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше половини хмельничан мають борги за водопостачання. Загальна сума сягнула 25,8 млн грн

У разі неоплати заборгованості містян обіцяють "відрізати" від води

Більше половини хмельничан мають борги з…

Про це інформують в мерії, передає Depo.Хмельницький.

"Закон України "Про ринок електричної енергії" став вироком для водоканалів України. Згідно з ним, з 1 січня 2019 року, підприємства водно-каналізаційного господарства повинні робити 100% передоплату за електричну енергію щомісяця," - мотивують свою позицію водопостачальники.

Складова вартості електроенергії в тарифі МКП "Хмельницькводоканал" розрахована на витратах ще першої половини 2018 р, а тому теперішні тарифи на водопостачання та водовідведення, які введені з 30 вересня 2018 року не покривають витрати підприємства на оплату електричної енергії на 2 мільйони гривень щомісяця і фактично приносять шалені збитки, покрити які неможливо ні кредитами, ні фінансовою допомогою з міського бюджету.

Як переконують комунальники, єдиний вихід з цього становища - це своєчасна і повна оплата споживачами отриманих щомісяця послуг, а також оплата заборгованості, яка накопичилася у деяких хмельничан.

"Якщо розглянути структуру заборгованості за грудень 2018 року, то виявляється, що 42,5% споживачів не мають заборгованості за послуги з водопостачання і водовідведення, - деталізують на підприємстві. - Водночас 57,5% жителів міста мають заборгованість. З них: 46,4% - за два місяці, 2,3% - три місяці і 8,9% споживачів - більше трьох місяців."

Серед містян є і злісні неплатники, з вини яких заборгованість лише зростає. Наразі борг хмельничан перед підприємством складає 25,8 млн грн.

МКП "Хмельницькводоканал" готовий піти назустріч абонентам, і в разі наявності заборгованості пропонує їм укласти договір реструктуризації.

Нагадаємо, через прориви на водогоні частенько немає води в оселях хмельничан.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook