UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше півсотні правопорушень виявили фіскали у сфері обігу підакцизних товарів

За підсумками перевірок уже цьогоріч задокументовано порушень з очікуваною сумою штрафних санкцій в 1,5 млн грн

Більше півсотні правопорушень виявили фі…

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС в області, проведеними у січні - лютому 2020 року контрольно-перевірочними заходами задокументовано 58 порушень з очікуваною сумою штрафних санкцій в 1,5 мільйона гривень, відповідальність за які передбачена статтею 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального", передає Depo.Хмельницький.

Фіскали зафіксували 11 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії із застосованими штрафними санкціями на суму 187 тисяч гривень. Також у Хмельницькому та Летичеві задокументовано 3 факти роздрібної торгівлі пальним без ліцензії на загальну суму 750 тисяч гривень.

Досі окремі несумлінні підприємці допускають випадки реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18-років. На сьогодні зафіксовано 6 таких фактів у містах Кам'янці-Подільському та Хмельницькому, смт Теофіполь, Старосинявському і Теофіпольському районах. На суб‘єктів господарювання, які допустили такі правопорушення, накладено фінансові санкції у сумі 40 тисяч гривень, їм анульовано ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Доповнили картину порушень обігу підакцизних товарів 7 фактів зберігання та реалізації алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку. Такого роду випадки зафіксовано у містах Хмельницькому та Кам‘янці-Подільському. Також у Хмельницькому та Старій Синяві викрито факти виробництва, зберігання, транспортування, реалізація тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, або з підробленими марками акцизного податку.

"У протидії правопорушенням у сфері обігу алкогольних і тютюнових товарів податкова служба застосовує комплексний підхід, залучаючи для контролю територіальні громади, владні структури та інші органи контролю. Найближчим часом ми посилимо контрольні заходи у тих зонах, де за результатами моніторингу продовжують мати місце випадки не задекларованого обігу алкоголю і тютюну", - каже керівник підрозділу Віктор Кухар.

Нагадаємо, майже мільйон гривень штрафів у січні сплатили порушники акцизного законодавства.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"