Більше півсотні повідомлень про виборчі порушення вже перевірили копи на Тернопільщині

Більша частина повідомлень - це порушення щодо розміщення виборчої агітації, а саме неналежного зазначення вихідних даних та реквізитів на білбордах

Про перебіг кампанії з виборів Президента України 2019 року з журналістами та представниками Громадянської мережі "ОПОРА" обговорили в Тернопільському прес-клубі, передає Depo.Тернопіль за інформацією ВК ГУНП області.  

При ГУНП в Тернопільській області створено робочу групу до якої входять як представники громадських організацій, так і правоохоронці, які займаються профілактичною, практичною та інформаційною роботою.  

"Станом на 26 лютого на території області зареєстровано шістдесят заяв, пов’язаних із виборчою кампанією, - зазначає очільник облполіції Олександо Богомол. - За результатами перевірки поліцейські склали двадцять адміністративних протоколів та відкрили одне кримінальне провадження. Більша частина повідомлень - це порушення щодо розміщення виборчої агітації, а саме неналежного зазначення вихідних даних та реквізитів на білбордах. По деяким з них суд вже виніс рішення та притягнув винних осіб до відповідальності. Інша частина повідомлень – неналежне розташування агітаційних наметів."

Надходили до поліцейських звернення про можливий підкуп виборців. У ході перевірок інформація не підтвердилася. Незнайомка телефонувала до людей й пропонувала грошову винагороду за голос.

"Перевіривши мобільний номер нам вдалося встановити, що за малий проміжок часу з цього номеру було здійснено близько 9000 телефонних дзвінків по всій Україні з подібною пропозицією. Їх мета - дискримінація кандидата в Президенти," - запевнив очільник Нацполіції краю.

Працівники поліції звертаються до учасників виборчого процесу дотримуватися вимог чинного законодавства, не приставати на шаїхрайські пропозиції та провокації тих чи інших політичних сил, а про будь-які факти підкупу повідомляти на лінію "102".

Нагадуємо, правоохоронці кожне повідомлення про ймовірні порушення ретельно перевіряють.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький