Більше п'яти тис.кв.м ямковості цьогоріч залатали на дорогах Хмельниччини

Аварійний ремонт є вимушеним тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування

Користуючись сприятливими погодними умовами, дорожники Хмельниччини приступили до ліквідації аварійної ямковості, яка інтенсивно утворюється на дорожньому покритті внаслідок частих коливань температури повітря через нульову відмітку та перезволоження дорожнього полотна, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби САД області.

Із початку 2019 року, застосовуючи холодну асфальтобетонну суміш, підрядникам Служби автодоріг вдалося ліквідувати 5126 кв. м ямковості.

Ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном буде розпочато навесні за належної температури повітря.

На дорогах, де минулого року проводилися поточні середні та капітальні ремонти, масштабних ушкоджень дорожнього покриття не спостерігається.

"Великі вибоїни та ями створюють загрозу безпеці дорожнього руху, саме тому наше першочергове завдання зосередити наявні матеріально-технічні ресурси на ліквідації найураженіших ділянок головних магістралей області та в найкоротші терміни, допоки дозволяють погодні умови, провести аварійні ремонтні роботи," - каже начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

Підрядників налаштовують на зосередження уваги водіїв на уражених ділянках негайно встановити попереджувальні дорожні знаки про аварійну ямковість. Проводиться й обстеження автодоріг державного значення з метою виявлення обсягів ураженості - з розмежуванням на аварійну ямковість та суцільні руйнування, ліквідація яких буде проводитися локальними картами за сприятливих погодних умов.

"Аварійна ямковість інтенсивно утворюється на дорожньому покритті тих автодоріг, які експлуатуються понад встановлені терміни та давно потребують ремонті, - пояснюють автодорівці. - Через коливання температури повітря, перезволоження дорожнього полотна та інші погодно-кліматичні фактори асфальтобетонне покриття зазнає значних деформацій та руйнувань."

За їхніми словами, аварійний ремонт є вимушеним тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

Нагадаємо, дорожники ліквідовують деформації покриття на найбільш проблемних ділянках та у місцях концентрації ДТП головних магістралей області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький