Більше мільйона жителів Хмельниччини зможуть обирати Президента
У Державному реєстрі виборців оприлюднили цифри потенційних учасників голосування
- Хмельницький
-
23 січня 2019 10:02

Проголосувати на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, зможуть 1 020 805 жителів Хмельницької області, зокрема й 22 636 осіб, які мають відмітку про вибуття. Такі цифри оприлюднили у Державному реєстрі виборців станом на 31 грудня 2018 року, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією ГМ "Опора".
З-поміж районів області найбільше виборців живе у Кам'янець-Подільському районі - 56 025, найменше - у Старосинявському - 15 462. Що стосується міст обласного значення, то найбільше осіб, що мають право голосу на виборах, проживають у Хмельницькому - 211 079, а найменше у Нетішині - 26341.
Кількість виборців у районах наведена без врахування виборців, що живуть у містах обласного значення. Кількість виборців у містах обласного значення наведено окремо збоку.
Оскільки, за інформацією Головного управління статистики у Хмельницькій області, станом на 1 грудня 2018 року на території регіону живе 1 265 781 особа, то частка виборців у загальній кількості населення становить 81%.
Голосування за Президента України на Хмельниччині відбуватиметься в межах семи виборчих округів, у яких діятимуть 1536 виборчих дільниць: 934 малих (до 500 виборців), 375 середніх (від 500 до 1500 виборців) та 227 великих (понад 1500 виборців).
"Водночас виборці повинні знати, що якщо у зв'язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями вони не можуть проголосувати на виборах за зареєстрованим місцем проживання (виборчою адресою), вони можуть тимчасово на період проведення виборів змінити місце голосування, - нагадують активісти. - Для цього, відповідно до ч.3 ст.34 та ч.1 ст.35 Закону "Про вибори Президента України", до 25 березня слід подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою виборець бажає проголосувати, до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців."
До заяви потрібно додати оригінали та копії документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Наприклад, довідку з місця роботи чи навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке розташоване за місцем, де виборець хоче проголосувати, тощо.
Виборці, що мають виборчу адресу на тимчасово окупованих територіях у Донецькій чи Луганській областях, або на території Автономної Республіки Крим, можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їхнього голосування.
Перевірити свої персональні дані також можна в "особистому кабінеті виборця" сайту Державного реєстру виборців, попередньо зареєструвавшись.
Нагадаємо, ЦВК порадила українцям за кордоном "знайти" себе у списках для голосування на виборах президента.
Довідка: Верховна Рада України встановила, що президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Парламентські вибори мають відбутися в жовтні цього року.
31 грудня 2018 року в Україні розпочалася виборча кампанія.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 10:28 На Хмельниччині затримали агента РФ, який наводив ракети на аеродроми ЗСУ на заході України ФОТО
- 09:14У Кам'янці-Подільському близько 100 людей напали на авто ТЦК
- 23:34Як проходить професійне осушення приміщення після затоплення у Києві Актуально
- 22:45Старокостянтинів - одна з гарячих точок цієї повітряної війни, - Стефанчук
- 20:20П'ятеро ділків з Буковини і Хмельниччини організували схему ухиляння від мобілізації (ФОТО) ФОТО
- 13:00Як правильно оновлювати та модернізувати готове складання Інновації
- 21:01Вогонь у Хмельницькому знищив та пошкодив кілька автівок
- 15:16ТОП-10 авто зі США у 2025 році Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 20:34Посадовець з Хмельниччини попався на оформленні фіктивної інвалідності ФОТО
- 20:16На Донеччині ДБР викрило правоохоронця, який перепродавав трофейну зброю ФОТО
- 18:33Чому лялька Барбі популярна вже понад півстоліття: розуміємося на головних причинах Актуально
- 18:29Кредит онлайн без довідки про доходи: чи реально отримати гроші? Актуально
- 10:16Під час нічної атаки на Хмельниччину пошкоджені 4 підприємства та десятки будинків, - ОВА ФОТО
- 08:18Росіяни вночі атакували Хмельниччину дронами та ракетами
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 11:11В ОВА уточнили наслідки ворожої атаки на Хмельниччину (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео