Більше мільйона гривень коштувала "ліва" угода на пальне комунальників Кам'янця

Прокуратура подала в суд на комунальне підприємство, який визнав договір закупівлі недійсним

За позовом прокуратури недійсною визнано додаткову угоду до договору про закупівлю товарів на суму понад млн грн, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі області.

Порушення вимог Закону України "Про публічні закупівлі" виявили при проведенні одним із комунальних підприємств Кам'янець-Подільської міської ради державних закупівель.

"У лютому поточного року тендерний комітет підприємства провів закупівлю пального на суму понад 1,1 млн грн та із переможцем відкритих торгів уклав договір про закуплю за бюджетні кошти 436 тис. літрів бензину та дизельного палива, - розповідають правоохоронці. - Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч норм закону та положень укладених договорів, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником уклалио додаткову угоду, якою загальний обсяг пального, що планується закупити зменшено на 800 літрів, та протиправно збільшили ціну за одиницю товару."

Разом з тим, ринкові ціни на бензин та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились тільки у бік зменшення.

Як розповідає керівник Кам'янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків, за результатами розгляду позову місцевої прокуратури додаткову угоду до договору про закупівлю паливно-мастильних матеріалів рішеннями господарського суду Хмельницької області визнано недійсною.

Нагадаємо, медзаклади "накрутили" ціну на пальне більш як на три мільйони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький