UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше мільярда гривень податків отримали місцеві бюджети Хмельниччини уже цьогоріч

Найсуттєвішим джерелом наповнення бюджетів громад традиційно є податок на доходи фізичних осіб

Більше мільярда гривень податків отримал…

З початку року місцеві бюджети області отримали 1,1 млрд грн податкових платежів, передає Depo.Хмельницький.

За словами податківців, це – у порівнянні з попереднім результатом, більше на 15%, або на 145 мільйонів гривень.
Основним джерелом наповнення бюджетів громад традиційно є податок на доходи фізичних осіб, якого проадміністровано у сумі 705 мільйонів гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень в абсолютній сумі 92 мільйони гривень.

Також у числі бюджетоформуючих складових розвитку територіальних громад краю - відрахування: єдиного податку у розмірі 240 мільйонів гривень, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 23 мільйони гривень, а також плата за землю, розмір якої склав 113 мільйонів гривень, що забезпечило зростання на 14 мільйонів гривень.

На думку податківців, темпи росту надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність роз‘яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводить податкова служба спільно з активом громад. У першу чергу мова йде про детінізацію ринку праці та підприємницької діяльності, що позначається на сплаті ПДФО, а також земельному та акцизному податку з роздрібного продажу.

"Оперативно і своєчасно отримана інформація від органів місцевого самоврядування стає важливою передумовою для залучення бюджетних надходжень. Адже, приміром, найповнішою інформацією про землевласників та землекористувачів володіють саме керівники органів місцевого самоврядування. Важливо, що протягом останнього часу збільшилась кількість робочих зустрічей з активом ОТГ, що дозволяє колективно обговорити і вирішити на місцях питання щодо використання землі та об’єктів нерухомості забезпечивши сплату відповідних податків", – резюмує результати діяльності заступник начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Нагадаємо, майже 70 млн грн за два місяці сплатили жителі Хмельниччини патріотичного податку.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"