Більше 83 мільйонів субвенцій не використали тергромади Хмельниччини

Це найгірший показник в державі
Depo.
4 серпня 2016 14:28
ФОТО: depo.ua
Більше 83 мільйонів субвенцій не використали тергромади Хмельниччини
Більше 83 мільйонів субвенцій не використали тергромади Хмельниччини

Тергромади Хмельниччини не використовують в повній мірі кошти на розвиток інфраструктури, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Децентралізацію влади."

Невикористані до кінця року кошти субвенції повернуться до державного бюджету.

"Кожна невикористана гривня - це втрата можливостей для розвитку, це невиправдані очікування виборців, мешканців громади," - зауважив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

На 3 серпня близько 22% коштів державної субвенції на формування інфраструктури об’єднаних громад залишаються нерозподіленим, а це більше 220 млн грн, які можна було б вже вкладати в розвиток інфраструктури і поліпшення послуг в громадах.

Значний невикористаний залишок субвенції у 9 областях: Хмельницькій – 83,5 млн грн, Полтавській і Одеській – майже по 20 млн грн, Тернопільській – 16,7 млн грн, Рівненській – 13,5 млн грн, Чернігівській і Львівській – майже по 12 млн грн, Чернівецькій – 8,1 млн грн, та Київській – 6,1 млн грн.

Керівництво громад запевняє, що процес підготовки проектів триває, і найближчим часом відповідні заявки будуть подані до Мінрегіону.

Але подати заявки – лише частина справи, треба ще реалізувати сам проект, що теж займе певний час, якого до холодів, коли будівельні роботи значно ускладняться, залишилось не так багато.

Загалом цьогоріч Уряд виділив 117 млн. грн на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на Хмельниччині за рахунок державного фонду регіонального розвитку.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький