ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Понад 700 мільйонів гривень податків і зборів сплатив бізнес Хмельниччині

Державна фіскальна служба оприлюднила результати роботи за два місяці
Depo.
3 березня 2016 12:22
ФОТО: depo.ua
Понад 700 мільйонів гривень податків і зборів сплатив бізнес Хмельниччині
Понад 700 мільйонів гривень податків і зборів сплатив бізнес Хмельниччині

До зведеного бюджету надійшло 717 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше майже на 50%, а в абсолютній величині - 229 мільйонів гривень.

"Базою для приросту надходжень до бюджетів усіх рівнів став ряд позитивних факторів. В першу чергу – це фінансова децентралізація, яка створила реальні можливості для збільшення бюджетних можливостей територіальних громад, - аналізує ситуацію керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк. - Важливою складовою є й така річ, як сумління платників податків усіх категорій, котрі у непростій соціально-економічній ситуації розуміють наскільки важливо своєчасно здійснювати належні відрахування до бюджетів усіх рівнів."

До загального фонду держбюджету зібрано 270 мільйонів гривень, що на 21% більше, або на 46,9 мільйона гривень.

До місцевого бюджету за два місяці поточного року надійшло 446,6 мільйона гривень, що на 69,3%, або на 182,8 мільйона гривень перевищує минулорічний показник. Основним джерелом надходження до скарбниць територіальних громад став податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 242 мільйони гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забезпечено його приріст на 78%, або на 106,3 мільйона гривень. Суттєво доповнила фінансовий стан громад Хмельниччини сплата податку на майно, платежі від якого склали 69,3 мільйона гривень. Платники єдиного податку додали до місцевого бюджету 77,2 мільйона гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та