UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше 6000 жителів Тернопільщини поставлять на військовий облік цьогоріч

У зв’язку із введенням у країні локдауну військові комісари в районах скорегували службові плани

Більше 6000 жителів Тернопільщини постав…

В Україні стартувала приписна кампанія юнаків 2004 року народження до призовних дільниць. Вона відбувається відповідно до статті 14 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на Аrmyinform.

У Тернопільській області допризовників, яким цьогоріч виповниться сімнадцять років,  близько 6200 осіб. На кожного юнака у найближчій районній військовій установі заповнять особову справу та видадуть приписне посвідчення.

В області вже проведено комплексну роботу: підготовлено приміщення, складено точні списки юнаків та визначено склади приписних комісій. До цих комісій, окрім офіцерів військових установ, увійшли цивільні лікарі, психологи та працівники місцевих структур соціального забезпечення.

"У зв’язку із введенням у країні локдауну військові комісари в районах скорегували службові плани щодо проведення заходів із приписки допризовників. "Приписна кампанія – 2021" триватиме до 31 березня. За цей час кожен юнак пройде повне медичне обстеження, складе тести та поспілкується з військовослужбовцями Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. У результаті цього ми матимемо індивідуальні дані про придатність до військової служби," – пояснює начальник відділу призову (сектору комплектування) Тернопільського обласного ТЦК і СП майор Юрій Дмитрів.

Юнакам, приписаним до призовних дільниць, видають посвідчення про приписку, роз’яснюють права та обов’язки, правила військового обліку та відповідальність за порушення цих правил.

Приписку громадян України чоловічої статі до призовних дільниць здійснюють з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Нагадаємо, і на Хмельниччині почали приписку юнаків до військомату.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"