Більше 400 тис. грн щороку отримуватиме Хмельницький міський бюджет від "несумлінного" орендаря

Приватне підприємство використовувало під будівництво земельну ділянку із застарілою нормативною грошовою оцінкою, яка більш ніж удвічі менша від її реальної вартості

За втручання прокуратури бюджет обласного центру щороку додатково отримуватиме 410 тис. гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

"Одне із приватних підприємств використовує під будівництво земельну ділянку площею 5 га із застарілою нормативною грошовою оцінкою, яка більш ніж удвічі менша від її реальної вартості, - кажуть правоохоронці. - Відтак, бюджет обласного центру недоотримує значну суму від плати за землю."

За позовом прокуратури області рішенням господарського суду розмір нормативної грошової оцінки вказаної земельної ділянки збільшили з 11,8 млн грн до 25,2 млн грн, а відповідно щорічний розмір орендної плати - з 366 тис. грн до 776 тис. гривень.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Валерій Шкадько, тепер щорічні надходження до місцевого бюджету збільшено на 410 тис. грн.

Окрім того, на сьогодні господарським судом відкрито провадження ще за двома аналогічними позовами органів прокуратури.

Нагадаємо, за втручання прокуратури територіальній громаді Теофіполя повернули незаконно орендоване майно вартістю близько 100 тис. гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький