Більше 4 мільйонів сплатили до бюджетів Хмельниччини недобросовісні пайовики

Ще 14 мільйонів добровільно відшкодували
Depo.
10 серпня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua
Більше 4 мільйонів сплатили до бюджетів Хмельниччини недобросовісні пайовики
Більше 4 мільйонів сплатили до бюджетів Хмельниччини недобросовісні пайовики

За півтора роки органами прокуратури області пред’явлено позови про стягнення заборгованості з пайової участі на суму більше 5 млн. грн., що були несвоєчасно сплачені до бюджетів міст, повідомляє Depo.Хмельницький, за інформацією головного прокурора Хмельниччини Олега Синишина.

Судами уже задоволено таких позовів на суму понад 4 млн. гривень.

Незалучення окремих замовників об’єктів будівництва до сплати пайової участі не лише спричиняє втрати бюджету, можливість необхідного фінансування витрат на розвиток інфраструктури, а й дискримінує добросовісних замовників, які опиняються у гіршому економічному чи конкурентному становищі поряд із тими, що ухилились від сплати пайової участі.

Прокурор області акцентує на тому, що в умовах недієвості механізмів державного контролю та малоефективної діяльності правоохоронних органів, саме позов прокурора став чи не єдиним засобом ініціювання юридичної відповідальності і поновлення порушених законних інтересів держави.

В цьому прокуратура Хмельниччини утримується серед лідерів у державі.

На підтвердження, Олег Синишин озвучує статистику: "За минулий рік і півріччя 2016-го органами прокуратури області пред’явлено до суду позовів на суму понад 580 млн. грн., на половину цієї суми судами уже розглянуто та задоволено майже вісімсот позовів, 14 млн. грн. добровільно відшкодовано відповідачами".

Так не лише виявляють, а й руйнують схеми розбазарювання бюджетних коштів.

"І робота на цьому напрямі не зупиняється," – наголошує прокурор області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та