ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більше 37 тисяч гривень заплатить підприємство на Хмельниччині за порушення прав армійця

Відновили права працівника, який проходить військову службу за контрактом

Depo.
12 липня 2018 17:17
ФОТО: depo.ua

До управління Держпраці у Хмельницькій області звернувся громадянин, якого звільнили із займаної посади у зв'язку з підписанням контракту про проходження військової служби у ЗСУ, передає Depo.Хмельницький.

У ході інспекційного відвідування інспекторами праці підтверджено, що дійсно адміністрацією ТОВ "Cтарокостянтинівська меблева фабрика" звільнено працівника за п.3 ч.1 КЗпП України у зв'язку з підписанням контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України. При цьому, підприємством не взято до уваги той факт, що за працівником мають зберігатися гарантії, передбачені ст.119 Кодексу законів про працю України.

За результатами інспекційного відвідування, начальник управління Держпраці в області виніс постанову про накладення на підприємство штрафу у розмірі 37 230 грн.

У свою чергу ТОВ "Cтарокостянтинівська меблева фабрика" направило до суду позовну заяву про визнання протиправними та скасування штрафу.

Як інформують в управлінні Держпраці, 11 липня 2018 року постановою Хмельницького окружного адміністративного суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці у Хмельницькій області та відмовлено ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

Нагадаємо, армійця з Хмельниччини, що отримав травму на Рівненському полігоні, прооперували.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook