Більше 300 млн грн надійшло в бюджет з розмитнення єврономерів на Хмельниччині

В області розмитнили майже п'ять тисяч "євроблях"

На Хмельниччині власники єврономерів протягом пільгового періоду сплатили до бюджету понад 300 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби фіскалів

Впродовж 180 днів можливості легалізувати використання в Україні легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації, ввезених в Україну в митних режимах транзиту та тимчасового ввезення із застосуванням пільгової ставки акцизного податку митницею оформлено 6 905 легкових автомобілів, ввезених фізичними особами. З них 4 921 - автомобілі з єврономерами.

За результатами оформлення цих транспортних засобів до бюджету перераховано понад 426 мільйонів гривень, з яких 302 мільйони гривень сплатили власники єврономерів. Якщо в грудні минулого року, в середньому, впродовж одного робочого дня оформлялось 37 автомобілів, в січні вже було - 130 авто в день, а в лютому - 233 автомобілі. 

Найбільше легкових автомобілів було оформлено 20 лютого 2019 року - 372, та 21 лютого 2019 року - 266, з яких відповідно на єврономерах 240 та 201 автомобіль.

До 23 травня ще діятимуть лібералізовані норми щодо адміністративної відповідальності для власників автівок. Після цієї дати і при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, громадянам загрожує штраф у розмірі 170 тисяч гривень або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький